Przejdź do treści

Aktualności

Archiwum aktualności

Odwołanie realizacji XIV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!" oraz konkursu o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę" w roku szkolnym 2019/2020

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przasnyszu informuje, że decyzją Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców realizacja XIV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!" w roku szkolnym 2019/2020 została odwołana. Decyzję podjęto ze względu na zawieszenie prowadzenia w szkołach zajęć dydaktyczno-wychowawczych, w związku z ogłoszoną na terenie kraju epidemią wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2.

Ponadto na podstawie § 8 Regulaminu Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”, Komitet Organizacyjny Konkursu, w skład którego wchodzą Główny Inspektor Sanitarny oraz Dyrektor Generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców, podjął decyzję o odwołaniu realizacji Konkursu w roku szkolnym 2019/2020.


Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Programu.

Czytaj więcej

Ogłoszenie - Odwołanie konkursu "Szkoła wolna od używek"

 

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że z powodu epidemii koronawirusa, IV edycja konkursu "Szkoła wolna od używek" została odwołana.

Zamknięte szkoły oraz konieczność ograniczania kontaktów międzyludzkich, uniemożliwiają realizację zadania konkursowego, jakim jest nagranie oraz zmontowanie filmu.

 

Czytaj więcej

Grypa 2019

         Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przasnyszu informuje o aktualnej sytuacji epidemiologicznej grypy i zachorowań grypopodobnych.

Czytaj więcej

Choroby zakaźne 2018

     Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przasnyszu informuje, że w związku z prowadzonym nadzorem nad chorobami zakaźnymi w roku 2018 w  rejestrze Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej odnotowano następujące zachorowania...

Czytaj więcej

Program Szczepień Ochronnych na 2019r.

 Legionelloza - informacje dla osób podróżujących